Sponsors

Trainingen

Maandag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Marum JO12-2 17.30 - 18.30 Robin Veldman, Sandra Veenstra, Belle Broekema
  • KGV B
  • -
Marum JO12-3 17.30 - 18.30 Robin Veldman, Sandra Veenstra, Belle Broekema
  • KGV B
  • -
Marum JO10-1 18.00 - 19.15 Thea van Dooren, Niek Peereboom
  • KGV A
  • -
Marum JO10-2 18.00 - 19.15 Niek Peereboom, Thea van Dooren
  • KGV A
  • -
Marum JO15-2 18.30 - 19.45 Veerle Thijssen
  • KGV B
  • -
Marum MO17-1 18.45 - 20.00 Dennis Smit
  • KGV A
  • -
Marum MO15-1 19.15 - 20.30 Jacco Lugt
  • St. Juste Jeugdarena
  • -
Marum VR2 19.30 - 20.30 Frederik Bollegraaf
  • KGV B
  • -
Marum JO19-1 20.00 - 21.30 Damian Solorz
  • KGV A
  • -
Marum VR1 20.30 - 21.45 Frederik Bollegraaf
  • KGV B
  • -

Dinsdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Marum JO11-1 17.30 - 18.30 Robin Nus
  • St. Juste Jeugdarena D
  • -
Marum JO7-1 17.30 - 18.45
  • St. Juste Jeugdarena
  • -
Marum JO7-2 17.30 - 18.45
  • St. Juste Jeugdarena
  • -
Marum JO12-1 17.30 - 18.45 Niels Pepping
  • -
Marum JO8-1 17.45 - 18.45 Francis Veenema
  • KGV A
  • -
Marum JO8-2 17.45 - 18.45 Francis Veenema
  • KGV A
  • -
Marum JO9-1 17.45 - 18.45 Francis Veenema
  • Kunstgras veld 2
  • -
Marum JO9-2 17.45 - 18.45 Francis Veenema
  • Kunstgras veld 2
  • -
Marum JO9-3 17.45 - 18.45 Francis Veenema
  • Kunstgras veld 2
  • -
Marum JO13-1 18.45 - 20.00 Tom Hilgenga, Niels Veenstra
  • KGV A
  • -
Marum JO13-2 18.45 - 20.00 Allard Westra
  • St. Juste Jeugdarena
  • -
Marum JO15-1 18.45 - 20.00 Erik Peter van der Veen
  • -
Marum JO17-1 18.45 - 20.00 Erwin Niezemuller
  • KGV B
  • -
Marum JO17-2 18.45 - 20.00 Arnold Boekema
  • -
Marum 1 20.00 - 21.30 Jan-Piet Bosma
  • Kunstgras veld 2
  • -
Marum 2 20.00 - 21.30 Wiebe van der Beek
  • St. Juste Jeugdarena
  • -

Woensdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Marum JO12-2 17.30 - 18.30 Robin Veldman, Sandra Veenstra, Belle Broekema
  • KGV B
  • -
Marum JO12-3 17.30 - 18.30 Robin Veldman, Sandra Veenstra, Belle Broekema
  • KGV B
  • -
Marum JO10-1 18.00 - 19.15 Thea van Dooren, Niek Peereboom
  • KGV A
  • -
Marum JO10-2 18.00 - 19.15 Niek Peereboom, Thea van Dooren
  • KGV A
  • -
Marum MO15-1 18.30 - 19.45 Jacco Lugt
  • KGV A
  • -
Marum MO17-1 18.45 - 20.00 Dennis Smit
  • -
Marum VR2 19.30 - 20.30 Frederik Bollegraaf
  • KGV B
  • -
Marum JO19-1 20.00 - 21.30 Damian Solorz
  • KGV A
  • -
Marum VR1 20.30 - 21.45 Frederik Bollegraaf
  • KGV B
  • -

Donderdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Marum JO11-1 17.30 - 18.30 Robin Nus
  • -
Marum JO7-1 17.30 - 18.45
  • St. Juste Jeugdarena D
  • -
Marum JO7-2 17.30 - 18.45
  • St. Juste Jeugdarena
  • -
Marum JO12-1 17.30 - 18.45 Niels Pepping
  • St. Juste Jeugdarena C
  • -
Marum JO13-1 17.30 - 18.45 Tom Hilgenga, Niels Veenstra
  • -
Marum JO8-1 17.45 - 18.45 Francis Veenema
  • KGV A
  • -
Marum JO8-2 17.45 - 18.45 Francis Veenema
  • Kunstgras veld 2
  • -
Marum JO9-1 17.45 - 18.45 Francis Veenema
  • Kunstgras veld 2
  • -
Marum JO9-2 17.45 - 18.45 Francis Veenema
  • Kunstgras veld 2
  • -
Marum JO9-3 17.45 - 18.45 Francis Veenema
  • Kunstgras veld 2
  • -
Marum JO15-2 18.30 - 19.45 Veerle Thijssen
  • KGV B
  • -
Marum G1 18.45 - 20.00 Emko Bandringa
  • St. Juste Jeugdarena
  • -
Marum JO13-2 18.45 - 20.00 Allard Westra
  • -
Marum JO15-1 18.45 - 20.00 Erik Peter van der Veen
  • KGV A
  • -
Marum JO17-1 18.45 - 20.00 Erwin Niezemuller
  • -
Marum JO17-2 18.45 - 20.00 Arnold Boekema
  • KGV B
  • -
Marum 1 20.00 - 21.30 Jan-Piet Bosma
  • Kunstgras veld 2
  • -
Marum 2 20.00 - 21.30 Wiebe van der Beek
  • -
Marum 3 20.00 - 21.30
  • -
Marum 4 20.00 - 21.30
  • -

Vrijdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Marum VR30+1 19.30 - 20.30
  • KGV A
  • -
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!